zepter

Zepter Białystok

ul. Świętojańska 2

15-082 Białystok

tel. 85 732 08 59

tel. 85 732 27 21

Zepter International to międzynarodowa firma zajmującą się produkcją, sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości, ekskluzywnych produktów na całym świecie, głównie poprzez sprzedaż bezpośrednią oraz luksusowe salony wystawowe. Od momentu powstania, Zepter International, pragnąc polepszyć styl życia ludzi, ustanowił bardzo wysokie standardy jakości dla całego asortymentu swoich produktów, dzięki czemu stały się one nieodłącznym i niezwykle istotnym elementem codziennego życia milionów ludzi na całym świecie. Obecnie, co 10 sekund gdzieś na świecie rozpoczyna się nowa prezentacja produktów firmy Zepter, która jest obecna na 5 kontynentach i w ponad 60 krajach. Zepter International posiada 8 fabryk zlokalizowanych w Szwajcarii, Niemczech i Włoszech. W ciągu ponad 30 lat swojej działalności Zepter International odniósł niezwykły sukces, posiadając na chwilę obecną ponad 80 000 000 niezwykle usatysfakcjonowanych użytkowników produktów marki.

Sukces firmy Zepter przypisuje się nie tylko dalekosiężnej wizji i innowacyjnym produktom o najwyższej jakości, ale również wysoce zmotywowanej strukturze sprzedaży, liczącej 100 000 pracowników i doradców na całym świecie. Dumą firmy Zepter jest sieć wysoce wykwalifikowanych i zmotywowanych osobistych Doradców Zdrowego Stylu Życia, wspólnie uczestniczących w szerzeniu globalnej Misji Zdrowia i Urody. Żyj lepiej. Żyj dłużej.

ZDROWIE, URODA I DOBRE SAMOPOCZUCIE LUDZI, WSPIERANE PRODUKTAMI PRZYJAZNYMI ŚRODOWISKU ORAZ PROEKOLOGICZNE DZIAŁANIA TO DŁUGOTERMINOWE ZOBOWIĄZANIA GRUPY ZEPTER.

"Jesteśmy dumni z naszych produktów. Jesteśmy dumni z ich najwyższej jakości, unikalnego wzornictwa i zaawansowanej technologii. Lubimy naszą pracę. Szanujemy tych, z którymi pracujemy. Wszystkim naszym działaniom przyświeca jeden cel, Twoje Zdrowie i Uroda." Philip Zepter, Prezydent Zepter International