damina-przestrzelski

Damian Przestrzelski

kom. 600 55 65 61

Cześć

Cieszę się ze znalazłeś się na mojej stronie i dotarłeś aż do tego punktu

Rozumiem, że chciałbyś choć trochę mnie poznać – ok

Nazywam się Damian, mieszkam w Białymstoku jakiś czas temu skończyłem studia fotograficzne (AFiP) Jestem współorganizatorem festiwalu fotografii www.interphoto.pl oraz działaczem i współzałożycielem stowarzyszenia Forum Fotografii i Multimediów.

Urodziłem  się w latach 90tych więc nie obca mi jest klisza fotograficzna, wiem co to pegasus oraz wiem jak wygląda płyta CD

        Pewnie tak jak Ty kiedyś chodziłem na trzepak oraz grałem w palanta. Wtedy nie podejrzewałem, że będę robić to co robie. Może nie zbyt skromnie ale uważam, że praca fotografa to jedna z najlepszych prac na świecie.

    Mojej filozofii przyświeca motto aby robić rzeczy które się kocha, szkoda czasu na to aby robić coś co nie daje szczęścia.

    Dlatego też latem robię zdjęcia na ślubach, a zimą jeżdżę w góry w roli fotografa i tam przemierzam stoki z plecakiem i aparatem w dłoni

   Pewnie zastanawiasz się jak będzie przebiegała nasza współpraca

Nigdy jeszcze do swojej pary nie mówiłem „Pan” czy „Pani”, podobno do tego tytułu trzeba mieć powyżej 20 hektarów ziemi więc zawsze do swoich klientów zwracam się po imieniu, tego samego oczekuję z drugiej strony.

   Podczas zlecenia staram się być niezauważalny, niczym kuna w agreście sąsiada, na pewno też nie będę Ci kazał machać przez okienko czy robić inne dziwne rzeczy którymi zajmuje się reżyser filmu akcji. Ślub jest fenomenalnym polem do popisu w fotografii reporterskiej, oczywiście jest też czasami chwila na zdjęcia pozowane, ale staram się ograniczać tego typu ujęcia bardziej do sesji plenerowych lub ujęć stylizowanych, w myśl zasady albo grubo albo wcale.

   Jeżeli nie wybrałeś jeszcze fotografa na swój ślub serdecznie zapraszam do działu kontakt aby otrzymać ofertę oraz informację czy dany termin jest wolny

Pozdrawiam

Damian