laurus logo

Laurus studio florystyczne

Upalna 3

15-668 Białystok

tel. 85 661 01 91

Zajmujemy się oprawą florystyczną wszystkich uroczystości. Do każdego zamówienia, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawiamy indywidualny projekt wymarzonej wiązanki ślubnej czy dekoracji florystycznej. Nasze wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w aranżacjach florystycznych oraz setki zadowolonych klientów jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz indywidualnego podejścia do każdego zamówienia.

Po za wiązankami ślubnymi wykonujemy wianki na głowę oraz kwiatowe dekoracje sal weselnych, świątyń, samochodów, dekoracji w plenerze, domów, tarasów, ogrodów. Oferujemy też podziękowania rodzicom, a także asortyment artykułów do dekoracji: zaproszenia ślubne, tuby strzelające, balony, kosze….

Posiadamy również duże doświadczenie w aranżacji kwiatowej biur i mieszkań. Ponadto prowadzimy też sprzedaż kwiatów przez Internet. Po szczegóły zapraszamy na nasza stronę www.laurus-kwiaty.pl oraz Facebook: kwiaciarnia laurus

Jako jedni z nielicznych prowadzimy kursy, warsztaty i szkolenia florystyczne – grupowe, indywidualne, zarówno ogólne jak i tematyczne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.