dorota studio logo

Dorota Studio

Legionowa 9/1 lok.140

15-281 Białystok

kom. 606 644 664

Planujesz wkrótce zostać Panną młodą i stanąć na ślubnym kobiercu. Tyle spraw na głowie: lista gości, sala, orkiestra, fotograf… Ojej, a sukienka?!

Może nie wypiszę zaproszeń ani nie zagram na Twoim weselu, ale w kwestii sukni ślubnej mogę Ci pomóc. Zapraszam do mojego Studia: powstało ono tylko w jednym celu – by spełnić Twoje marzenia.

W tym jakże ważnym dniu chcesz być Najpiękniejsza – i właśnie taka będziesz! Wspólnie zaprojektujemy Twoją suknię, jedyną i niepowtarzalną. Będzie ona idealnie dopasowana do Twojej figury i urody (ale także zasobności portfela). Lubisz dyskretny i elegancki blask satyny, a może bogate koronkowe aplikacje i pięknie mieniące się kamienie svarowskiego? Moje Studio to kopalnia skarbów – możesz mieć wszystko, o czym zamarzysz! Dzięki sukni uszytej na miarę w trakcie wesela będziesz mogła szaleć do woli, nie martwiąc się o strój, który będzie idealnie leżał, podkreślając Twój wdzięk.

Czym byłby ten ważny dzień bez bliskich Ci osób? Mogę pomóc ubrać Twoją Druhnę, Mamę, przyszłą Teściową, Siostrę – każda kobieta zasługuje, by wydobyć z niej całe jej piękno. Także w okolicznościach innych niż ślub i wesele – potrafię wyczarować również piękną i niepowtarzalną kreację na każdą uroczystość.

Kupiłaś suknię i trzeba ją dopasować do Twojej figury? Również zapraszam do mojego Studia. Sprawię, że będzie ona najpiękniejszą oprawą Twojej urody – rozkwitnie razem z Tobą!

…a po weselu zapraszam ponownie – Twojej sukni, która przeżyła razem z Tobą trudy całonocnej zabawy przywrócę pierwotny blask i szyk.

Pozwól sobie poczuć się wyjątkową!