Dla odwiedzających

obraczki-ikona-rozowe

Planujesz idealny ślub? Szukasz inspiracji?
Potrzebujesz porad ekspertów?
Musisz tam być!

Na początku jest miłość. Stwierdzacie, że chcecie spędzić ze sobą resztę życia. Są zaręczyny, na palcu pojawia się zaręczynowy pierścionek. Chwila radości, euforia. Gdy emocje opadną, pojawi się pytanie: "co dalej"?

Dylematy narzeczonych zaczynają się od wyboru miejsca na przyjęcie ślubne, sukni, menu, oprawy muzycznej. Trzeba też zamówić fotografa, który uwieczni ten wyjątkowy w życiu zakochanych dzień. Znajoma para poleciła swojego. Ten nie ma wolnego terminu. Gdzie szukać innego? Masa telefonów, maili, spotkań....

Nagle ślub, który miał być początkiem nowej drogi życia, staje się odległym celem na wyboistej ścieżce. Podekscytowanie ginie we frustracji i morzu decyzji do podjęcia. Spośród wielu możliwości, jak wybrać najlepszą? Czy łatwe i przyjemne zaplanowanie idealnego ślubu jest w ogóle możliwe?

Jest. Wystarczy 8 września odwiedzić operę podlaską przy ul. Odeskiej 1 w Białymstoku. To właśnie w tym pięknym miejscu odbędą się wielkie targi ślubne - największe w województwie. W jednym miejscu zgromadzi się kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich wedding planerzy, fotografowie, cukiernie, salony ślubne. Będą to najwięksi i najbardziej dynamiczni przedstawiciele branży.

Główną atrakcją targów będą pokazy mody ślubnej, pokaz pierwszego tańca, degustacje.

para ślubna

Musisz tu być!

tort-ikona-rozowy
Ślubne inspiracje dla osób przygotowujących się do małżeństwa
tort-ikona-rozowy
Pomysły i porady doświadczonych specjalistów
tort-ikona-rozowy
Najwięksi i najbardziej dynamiczni przedstawiciele branży
tort-ikona-rozowy
Konsultacje z niezależnymi ekspertami
tort-ikona-rozowy
Pokazy mody ślubnej, prezentacje foto