bella-vita-logo-final1

Bella Vita

Rynek Kościuszki 22

15-426 Białystok

tel. 85 742 22 07

kom. 696 040 380‬

Nasz lokal został stworzony przez ludzi z pasją. Powstał z miłości do lodów. Inspiruje nas tradycja, jak również nowoczesność. Sukcesywnie zdobywamy stare, domowe receptury, jak również uczestniczymy w szkoleniach, żeby poznać najnowsze trendy. Wielu naszych gości bardzo słusznie kojarzy nas tylko z lodziarnią, mimo że w miarę upływu czasu i zdobywania doświadczenia rozszerzyliśmy swoją działalność o inne dziedziny, między innymi produkcję tortów weselnych.

Specjalizujemy się w różnych rodzajach tortów. Wiele naszych realizacji, to indywidualne projekty na życzenie Pary Młodej. Zawsze staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta, bo dbamy o wszystkie, najdrobniejsze szczegóły, które z pozoru wydają się nieistotne. Często przy większej ilości zamówień, angażujemy cały sztab ludzi, żeby tylko zamówienie było bliskie ideału. W naszej pracowni cukierniczej tworzą pasjonaci najwyższej klasy, którzy na bieżąco są ze wszelkimi nowinkami z dziedziny cukiernictwa i cyklicznie się dokształcają.

Największą naszą dumą jednak są TORTY LODOWE. Jest to może jeszcze mało popularny sposób na uczczenie szczególnych chwil, ale jakże elegancki i niepowtarzalny. Bardzo często budzi uznanie, zadowolenie i radość. Smak swojego tortu lodowego, możesz wybrać spośród 100 propozycji. Doradzimy jakie połączenia komponują się ze sobą doskonale. Jesteśmy jedyni w Białymstoku, którzy tworzą takie arcydzieła. Piętrowe, kwadratowe, prostokątne i jakie sobie jeszcze wymarzysz, z wybraną dekoracją. Zapraszamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.