ale-party-logo

AleParty

ul. Lipowa 23

15-424 Białystok

kom. 600 100 188

AleParty to miejsce, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria do organizacji Waszego przyjęcia. Wśród kilkunastu tysięcy produktów, możecie znaleźć wszelkiego rodzaju balony z helem, balony giganty (1m średnicy), a także tradycyjne balony. Hitem są pakowane prezenty w balonie. Nasz asortyment powiększa się z dnia na dzień. Tworzymy weselne bukiety balonowe, wypożyczamy napis Miłość, mamy dużą ofertę kolorowych dymów, dekorujemy sale światłem.

AleParty tworzy też oryginalne księgi gości, zaproszenia i winietki ślubne o wyjątkowym charakterze. Mamy bogatą ofertę kolekcji ślubnych w różnorodnych motywach przewodnich. Znajdziecie u nas zarówno projekty w stylu rustykalnym, botanicznym, jak i eleganckie czy klasyczne. Wciąż poszerzamy ofertę o nowe wzory zgodne z aktualnymi trendami. Realizujemy także indywidualne pomysły Naszych klientów.

Naszą ofertę uzupełniają inne dodatki ślubne: topery, plany stołów, zawieszki, podziękowania, numery, personalizowane pudełka na koperty, tablice rejestracyjne, pudełka na obrączki i różne inne tablice. Posiadamy także mnóstwo gadżetów na wieczór panieński i kawalerski.  Oferujemy wysoką jakość materiałów i unikalność każdego projektu. Do klienta podchodzimy indywidualnie, a zamówienia wykonujemy z dbałością o każdy szczegół.

Odwiedź nas, gdzie odnajdziesz, wszystkie wymarzone dodatki na swój ślub!

Wszelkie zamówienia przyjmujemy telefonicznie, oraz na naszym Facebooku. A także wkrótce poprzez stronę internetową.